شاخص بورس دوباره منفی شد

چهارشنبه, 25 فروردين 1400 ساعت 15:42

شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه، ۲۵ فروردین‌ماه) یک ‌هزار و ۳۲۰ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۴۳ هزار واحد رسید.

شاخص کل در بازار بورس امروز (سه شنبه، ۲۴ فروردین‌ماه) ۱۸ ‌هزار و ۴۵۷ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۴۴ هزار واحد رسید.

شاخص بورس همچنان بر مدار نزولی

دوشنبه, 23 فروردين 1400 ساعت 15:36

شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه، ۲۳ فروردین‌ماه) چهار ‌هزار و ۸۵۷ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۲۶ هزار واحد رسید.

شاخص بورس باز هم منفی ماند

یکشنبه, 22 فروردين 1400 ساعت 14:53

شاخص کل در بازار بورس امروز (یکشنبه، ۲۲ فروردین‌ماه) ۹ ‌هزار و ۷۷۵ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۳۰ هزار واحد رسید.

شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه، ۲۱ فروردین‌ماه) ۹ ‌هزار و ۱۵۱ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۴۰ هزار واحد رسید.

ترمز صعود قیمت طلا کشیده شد

چهارشنبه, 18 فروردين 1400 ساعت 10:36

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر خوش بینی به احیای اقتصادی سریع که تقاضا برای خرید دارایی امن را ضعیف کرد، با کاهش روبرو شد.

تداوم افت شاخص بورس در معاملات امروز بازار

چهارشنبه, 18 فروردين 1400 ساعت 14:36

شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه، ۱۸ فروردین‌ماه) ۱۰ ‌هزار و ۸۸۸ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۴۹ هزار واحد رسید.

شاخص بورس منفی ماند

سه شنبه, 17 فروردين 1400 ساعت 15:24

شاخص کل در بازار بورس امروز (سه‌شنبه، ۱۷ فروردین‌ماه) یک‌هزار و ۹۳۴ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۶۰ هزار واحد رسید.

روند کاهشی اونس طلا ازسرگرفته شد

دوشنبه, 16 فروردين 1400 ساعت 12:18

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد بازده اوراق خزانه و صعود بازارهای سهام جهانی کاهش پیدا کرد.

شاخص بورس همچنان بر مدار نزول

دوشنبه, 16 فروردين 1400 ساعت 14:36

شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه، ۱۶ فروردین‌ماه) ۶ هزار و ۷۳۳ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۶۲ هزار واحد رسید.

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com