شنیده ها و اخبار بازار سرمایه - 28-05-98

دوشنبه, 28 مرداد 1398 ساعت 12:41

شنیده ها ، اخبار کوتاه و شایعات موثر بر بازار سرمایه

 

فسازان

افزایش ظرفیت تولید غلتک‌سازان سپاهان به 220,000 تن

مدیرعامل غلتک‌سازان سپاهان اعلام کرده غلتک‌سازان یک شرکت تولیدی قطعات سنگین و فوق سنگین ریخته‌گری است که در کنار آن شمش‌ریزی هم انجام می‌دهد . همچنین چشم‌انداز ما برای فسازان تا سال 1400 این است که ظرفیت تولید را تا 220 هزار تن برسانیم.

عرضه اولیه

عرضه اولیه دیگری در راه است

رونمایی از عرضه اولیه شهریور ماه تالار حافظ/ یک فولادی دیگر در راه بازار سرمایه

معاون ناشران بورس تهران با اشاره به برگزاری نشست روز شنبه هفته آینده در هیات پذیرش بورس تهران در خصوص عرضه اولیه شرکت فولاد سپید فراب کویر گفت به احتمال نود درصد این شرکت در شهریور ماه در بورس تهران درج و عرضه اولیه خواهد شد.

خودرو

شنیده‌ها حاکی از آن است که عباس علی آبادی، مدیرعامل مپنا  فعلا سکان داری ایران خودرو را قبول نکرده است.

ذوب

تولید تسمه تیر ورق در ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن برای تنوع بخشی به سبد محصولات خود و تضمین ایمنی سازه های فولادی کشور، تسمه تیرورق تولید کرد .;

یوسف زاده مدیر مهندسی نورد  با اعلام خبر فوق، گفت: تسمه تولید شده در نورد 650 ذوب آهن اصفهان در سازه هایی کاربرد دارد که از تیرورق استفاده می شود.

شپترو

نماد پتروشیمی آبادان در بازار پایه فرابورس درج شد

این شرکت با نماد معاملاتی «شپترو» در گروه محصولات شیمیایی، زیرگروه تولید پلاستیک اولیه و لاستیک ترکیبی روی تابلوی «ج» بازار پایه فرابورس ایران نشسته است.

پتروشیمی آبادان در حالی از 5 فروردین سال 80 با کشف قیمت 794 تومانی هر سهم وارد بورس شد که پس از 18 سال حضور در بازار سرمایه، در فهرست شرکت‌های اخراجی بورس اوراق بهادار قرار گرفت و به بازار پایه فرابورس منتقل شد

شستا / بورس

شستا تا پایان مهرماه به طور کامل به بورس می‌رود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان مهرماه شستا به طور کامل در بورس قرار می‌گیرد و حرکت این وزارتخانه در این خصوص از بنگاه داری به سمت سهام داری خواهد بود.

هرمز

معاون مالی و اقتصادی شرکت فولاد هرمزگان تاکید کرد: تکرار سود ۳ ماهه در دوره های بعد/ موفقیت «هرمز» در کاهش بهای تمام شده

ذوب / راه آهن

راه‌آهن تا پایان سال ۴۰هزار تن ریل داخلی خریداری می کند

مدیرعامل شرکت راه‌آهن از خرید ۴۰هزار تن ریل داخلی تا پایان سال خبر داد و گفت:  ذوب‌آهن تا کنون ۲۵۰۰ تنریل به راه آهن تحویل داده است. همچنین کارگروهی مشترک به منظور حمایت از تولید داخل در وزارت صمت تشکیل شده است.

بمپنا

پرداخت 500 میلیارد تومان جریمه مطالبات دولت به «بمپنا»

پس از پیگیری های مداوم شرکت مپنا از وزارت نیرو ،پرداخت 500 میلیارد تومان جریمه مطالبات به برق عسلویه توسط وزارت نیرو نهایی شد. 

پترول/عرضه اولیه

دو عرضه اولیه از پترول/ افزایش سرمایه انجام می‌شود

رسول اشرف‌زاده، مدیرعامل شرکت پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (پترول ) گفت: امسال برنامه عرضه اولیه سهام شرکت‌های پتروشیمی ارومیه و ایلام را داریم.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 29 مرداد 1398 ساعت 12:41
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com