شنیده ها و اخبار بازار سرمایه - 26-09-98

سه شنبه, 26 آذر 1398 ساعت 07:44

شنیده ها ، اخبار کوتاه و شایعات بازار سرمایه

 

شخارک

 ‌ایجاد ارزش افزوده بیشتر با همکاری شرکت نفت فلات قاره و «شخارک»

رییس منطقه خارک شرکت نفت فلات قاره  گفت:باتعامل وهمکاری دوسویه میان شرکت نفت فلات قاره وپتروشیمی خارک، روزانه 115میلیون متر مکعب گاز به پتروشیمی خارک ارسال می شود که باعث ایجاد ارزش افزوده بیشتر در این پتروشیمی خواهد شد.

کچاد

از سوی مدیرعامل چادرملو مطرح شد:

گام‌های بلند چادرملو برای کاهش هزینه‌های ناشی از واردات قطعات

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: این شرکت با اعتقاد راسخ به محقق کردن اهداف و آرمان توسعه یافتگی با بکارگیری توان متخصصان داخل کشور گام های بلندی برای کاهش هزینه های ناشی از واردات قطعات و قطع وابستگی برداشته است.

خودرو ، خساپا

مدیر عامل ایران خودرو:

خودروهای جدید با برند ایرانی در راه بازار

سایپا و ایران خودرو برای تولید پلتفرم مشترک همکاری می‌کنند

فرشاد مقیمی گفت: از شهریورماه تاکنون تعداد خودروهای کف کارخانه از ۶۷هزار به حدود ۱۲هزار دستگاه خودرو کاهش یافته و حدود ۵هزار خودرو نیز تک کسری است. تمام تلاشمان این است که خودروهای جدیدمان با نام و برند ایرانی وارد بازار شوند که در این زمینه توسعه سمند ایرانی در دستور کار ویژه گروه صنعتی ایران خودرو قرار دارد.

وی افزود: با گروه سایپا ارتباطاتی برقرار کرده‌ایم و قرار است روی ایجاد پلتفرم‌های مشترک متمرکز شویم. تولید ما از روزانه ۹۰۰خودرو در شهریورماه، به ۱۸۰۰دستگاه در حال حاضر افزایش پیدا کرده و قطعا تا پایان هفته جاری به تولید ۲هزار خودرو به صورت روزانه خواهیم رسید.

آخرین ویرایش در شنبه, 30 آذر 1398 ساعت 07:44
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com