آخوندی: 12 سال شهرداری تهران طلایی ترین دوران سوداگران بوده است

یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396 ساعت 11:10

وزیر راه و شهرسازی با توجه به بیان ادعاهای گمراه کننده در خصوص حوزه مدیریت شهری و نسبت دادن سخنان خلاف واقع به وزارت راه وشهرسازی از سوی شهرداری تهران در یادداشتی در کانال تلگرامی خود اعلام کرد: 12 سالی که ایشان شهردار تهران بوده‌اند، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده‌ است.

 

به گفته وزیر راه و شهرسازی، آقای قالیباف چارچوب تبلیعاتی خود را این‌گونه بسته ‌است که ملت ایران را به یک 4 درصد و 96 درصد تقسیم کند و خود را غمخوار اکثریت و دولت را هواخواه اقلیت نشان دهد، حال آنکه فارغ از درستی و نادرستی این ادعا، واقعیت کاملا خلاف این مدعی است و آن 4 درصد ادعای یاری وفادارتر از ایشان در تاریخ ایران نداشته‌اند.
عباس آخوندی معتقد است، 12 سالی که ایشان شهردار تهران بوده‌اند، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده ‌است تا با دست باز هر آن نحو که بخواهند در تهران عمل کنند، تمام ظرفیت‌های زیستی نسل فعلی و آتی این شهر را معامله کنند و این شهر بی‌سامان را که در آن نه حرکت می‌توان کرد و نه زندگی؛ به‌ وجود آورند که صدها عاقل می‌خواهد تا آن را به سامان کند.
بی‌گمان شهرداری قالیباف یکی از جولانگاه‌های اصلی همین گروه اندک است که ایشان از آنها نام می‌برد و حال ژست مدعی گرفته‌است. البته اگر نقدی به آقای روحانی وارد باشد این است که چرا این مدت ایشان را تحمل کرد؟ طرفه حدیثی است غم‌خواری این فرد برای طبقه ضعیف.
واقعا که این انتخابات صحنه نبرد گمراهی و آگاهی است.

به نقل از ایرنا

آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396 ساعت 13:11
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

سایت تحلیلی خبری

بورس اخبار

تماس با ما

  • mail to : irbourseakhbar@gmail.com